BÜNYAN WEBASTO SATIŞI  VE TAMİRİ 0532 614 75 85

Sıfır WEBASTO ve İkinci El WEBASTO Satışı, Webasto Tamiri ve Montajı.

Taksi, Minibüs, Servis araçları, Traktörler, Kamyonetler, Kamyonlar, İş Makineleri ve Tır gibi tüm araçlara WEBASTO takıyoruz. Webasto Bayisi olarak; satış, tamir, bakım ve montaj  hizmeti veriyoruz.

WEBASTO TAKTIRIN, RAHAT EDİN

Webasto çözümleri hem iç bölüm hem de kargo bölümünde hem de araç park edildiğinde rahat bir iklim üretir. Yolcular rahatlığı derhal hissederler ve aynı zamanda kargo yerine dona maruz kalmaksızın ulaşır.

Basit ve düşük maliyetli bir çözüm. Kompakt Air Top 2000 STC kuru tip ısıtıcı çok yönlülüğü ve düşük yakıt tüketimi sayesinde etkileyici bir performans sergiler.

Hava ısıtıcı çeşitli çalışma alanları için uygulanabilir. Kompakt tasarımı aracın kabin içi ve kabin dışı kurulumunu basit ve hızlı hale getirir. Isıtıcı sessiz bir şekilde çalışır ve aracın içinin yanı sıra kargo alanını da hızla ısıtır ve istenen sıcaklığı sabit olarak korur. Kullanım ihtiyacına bağlı olarak, ısıtıcı içerideki havanın devridaim ettirilmesi yerine temiz hava çekilmesi için değiştirilebilir. Az bakım gerektirir, servis dostudur ve ayrıca maliyeti düşüktür, bundan dolayı profesyonel kullanıcı için sağlam bir unsurdur.

Neden Kuru Tip Isıtıcı?

Gece boyunca ve molalarda sürücü kabininde konforlu ısınma. Daha işe başlamadan sıcak ve rahat bir kabin. Buz ve buğu olmadan net bir görüş ve bütün bunlar kolay montajla birlikte. Kuru Tip Isıtıcılar aracınızı daha konforlu, verimli ve ekonomik bir şekilde kışa hazır hale getirir.

Kuru tip ısıtıcı çeşitli çalışma alanlarına uygulanabilmektedir. Kompakt tasarımı aracın kabin içi ve kabin dışı kurulumunu basit ve hızlı hale getirir. Isıtıcı sessiz bir şekilde çalışır ve aracın içinin yanı sıra kargo alanını da hızla ısıtır ve istenen sıcaklığı sabit olarak korur. Kullanım ihtiyacına bağlı olarak, ısıtıcı içerideki havanın devridaim ettirilmesi yerine temiz hava çekilmesi için değiştirilebilir. Az bakım gerektirir, servis dostudur ve ayrıca maliyeti düşüktür, bundan dolayı profesyonel kullanıcı için sağlam bir unsurdur.

Kuru Tip ısıtıcılar havayı doğrudan ısıtıcıda ısıtır ve ısıyı kabine verir. Air Top kuru tip ısıtıcıları  kabini, iç mekanı ve kargo bölmesini en hızlı ve ekonomik şekilde ısıtmak için dizayn edilmişlerdir. Webasto, 0.9 kW ila 22 kW çıkış aralığında kuru tip ısıtıcıları tedarik etmektedir.

ÜRÜN AVANTAJLARI

  • 2 kW ısıtma kapasitesi
  • Çabuk ısınır, DP 42 yakıt pompasının kullanımı ile daha eşit ve sessiz ısıtma işletimi
  • Kompakt boyutları ve düşük yakıt tüketimi ile sağlam ısıtıcı
  • Kolay bakım ve servis olanağı, tanı kabiliyeti
  • Tehlikeli mallar taşıyan araçların kullanımına uygundur (ADR)
  • W-bus ile tam uyumluluk
  • Yeni SmartControl ve MultiControl HD kumanda
    elemanları ile sınırsız çalışma
  • Unibox kullanma ihtiyacı yoktur
Call Now ButtonHemen Ara 0532 614 75 85
× Bize Yazın