Hakkımızda

KAYSERİ-TAKOGRAF-SERVİSİ-TAMİRİ-STAR-TAKOGRAF-24-768x768

Profesyonellerin Tercihi

STAR TAKOGRAF - WEBASTO

‘STAR TAKOGRAF’  Takograf Sistemleri  alanında 15 yılı aşan  servis hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyuyor. Amacımız bu sektörde 15 yılı aşan tecrübemiz, yetişmiş profesyonel teknik kadromuz, etkin yönetim, denetim sistemlerinde kaliteli hizmet ve müşteri odaklı servis hizmetine katkıda bulunmaktır.

Kurulduğu günden itibaren her marka ve modeldeki Tır, Kamyon, Kamyonet, Minibüs vb. araçların; Takograf, Veri indirme Cihazları, Webasto, Oto Elektrik, Çakar Lamba ve Tepe Lambaları, Klima Sistemleri, Akü ve Araç muayene ön hazırlık alanında uzman kadrosuyla hizmet veren servisimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışmaktadır.

‘STAR TAKOGRAF’ Servisi her zaman doğruluk, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini hedef almış bu şekilde büyümüş ve ilerlemeye devam etmektedir. Müşterilerimize en kaliteli malzeme, ürün, hizmet ve servisi; en ekonomik maliyetle, tam zamanında temin etmek için teknolojiyi izlemek, personelimizin sürekli eğitimi, müşterilerimizle devamlı bilgi transferi vazgeçmediğimiz prensiplerimizdir.

Günümüzde artan sahtekârlıkların arttığı ve aynı zamanda ciddi zarara uğrayan müşterilerimizin güvenliği için elimizden gelen öz veriyi gösteriyoruz. Bu bağlamda web sitemiz ile müşterilerimizi bilinçlendirmek, verdikleri ücretin karşılığını tam manasıyla alabilmeleri için emek harcıyoruz.

‘STAR TAKOGRAF’  daima kaliteli, dürüst ve en uygun maliyet anlayışı ile müşterilerine hizmet etmeyi benimsemiştir.

DÜRÜST

ÇALIŞKAN

İŞİNDE UZMAN

Call Now ButtonHemen Ara 0532 614 75 85
× Bize Yazın