Dijital Takograf Satışı

Aracınız için Dijital Takografa mı ihtiyacınız var? O zaman hemen bizi arayın. VDO Dijital Takograf, Pars Dijital Takograf, Efas Dijital Takograf, Stoneridge Dijital Takograf, Aselsan Dijital Takograf; satış, montaj ve servis hizmeti veriyoruz.

Star Takograf  ve Oto Elektronik firması olarak Kayseri ve çevre illerde, uzun yılların verdiği tecrübe ile otomotiv sektörü üzerine siz değerli araç sahiplerinin araçlarında oluşan problemleri çözmek ve araçlarınızı en kısa zamanda sizlere teslim etmek için profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla çalışıyor ve bu doğrultuda, ilerliyoruz firma olarak hedefimiz otomotiv sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda ilk önce kendi bölgesinde daha sonra tüm ülke genelinde öncü firma haline gelerek sizlere daha iyi hizmetler vermektir.

Dijital Takograf – VDO DTCO 1381

VDO takograf sektöründe uzun yıllardır pazar lideridir ve dijital takograf geliştirmeye başlayan ilk firmadır. 2006 yılında piyasaya sürülen ilk dijital takograftan bu yana değişen pazar gereksinimlerini karşılamak için DTCO sürekli olarak geliştirildi.

Özellikler DTCO 1381

VDO – DTCO 1381 dijital takograf, performans, kullanım kolaylığı ve veri güvenliği konusunda alanındaki standartları belirlemiştir.

 • Yaklaşık 365 günlük dahili hafıza
 • 29 AETR dili
 • 4 saat 15 dakikalık sürüşten sonra otomatik sürücü uyarma (Yönetmelik (EC) No. 561/2006)
 • Farklı ekran aydınlatmaları
 • Tüm araç ve sürücü verileri için çıktılar artı olarak, rpm ve hız profili grafikleri
 • Downloadkey (DLK) ile veri indirme yada kablosuz (DLD’) ile hızlı ve basit indirme.
 • Basit kağıt değişimi – yormaz, uğraştırmaz.
 • Takılan karta bağlı olarak değişen, çeşitli veri ve işlev seçenekleri.
 • Yerleşik elektronik aksamlar, gösterge panelleri, yerleşik işlemciler ve telematik sistemler için çeşitli arabirimler; iki durum girişi.

VDO takograf fiyatları ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Stoneridge SE5000 Dijital Takograf

Stoneridge hayatınızı kolaylaştıracak ürünler sağlamak için sürücüler ve filolarla birlikte çalışmaktadır. Stoneridge SE5000 dijital takograf, basit menü seçenekleri, yüksek hızlı karşıdan indirmeler ve uzaktan indirme gibi özelliklerle kullanıcıların rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

SE5000 Dijital Takograf Özellikleri

 • Sürüş ve dinlenme sürelerinin gerçek zamanlı gösterimi.
 • Bilgi veren ekran mesajları.
 • Pratik ve yararlı uyarılar.
 • “Bir Dakika Kuralı” teknolojisi.
 • Kolay manuel girişler.
 • Stoneridge dijital takograf, bir sonraki mola için kalan süreyi gösterir. Böylece sürücüler yolculuklarının kalanını planlayabilirler.
 • Stoneridge, sürücülere mola /dinlenme periyodunun ne zaman tamamlanacağını gösterir. Böylece sürücüler kuralları çiğnemeden zamanında sürüşe başlayabilirler.

SE5000 Exakt bir dakika kuralı olan ilk takograftır. AB ülkelerinde Hukuki zorunluluk 1 Ekim 2011 de yürürlüğe girmiştir. 2. Hareket Kaynağı uygulaması ise 1 Ekim 2012 de başlamıştır. Yeni tescil araçlar için geçerlidir

Sürüş süresinin kaydedilmesi: 2011 tarihinde AB Ülkelerinde, sürücülerin çalışma sürelerini düzenleyen Mevzuatta değişiklik yapılmıştır. Aracınızda, Bir Dakika Kuralı olarak özetleyebileceğimiz bu değişikliğe uygun tasarlanmış SE5000 Exakt Duo takograf kullandığınızda, sürücü başına günde ortalama 45 dakika fazladan araç kullanma avantajı sağlayabilirsiniz

SE5000 Exakt Duo, manuel girişler için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Manuel giriş özellikleri: Zaman çizgisi kavramı, geriye dönebilme yeteneği, yerel saat ile giriş yapabilme, onaylamadan önce yazıcıdan kontrol çıktısı alabilme ve büyük semboller ile anlaşılabilir gösterge.

Sayısal Takografın Zirvesi EFAS4TE

Kendini kanıtlamış işlevselliğine ek olarak, yeni nesil EFAS 4TE bir çok yeni özellik ve kullanıcı faydası ile birlikte geliyor.

– Geliştirilmiş kullanımı ve yazılım işlevselliği, son teknoloji mikro denetleyici kullanan CAN bağlantısı EFAS4TE’nin kendine has özelliklerindendir.
– Servis yetkililerinin kullanımı için gelişmiş montaj yardımcısı EFAS Kurulum Sihirbazı, en son nesil araçlarla tam otomatik bütünleştirme desteği ile birlikte sunuluyor.
– Tüm kullanıcılar, hızlı veri indirme, menüde kolay gezinme ve kolay dil değiştirme özelliklerini keyifle kullanabilirler.

Kolay montaj ve kullanım için tasarlanmıştır.

ASELSAN TAKOGRAF

ASELSAN Sayısal Takograf Cihazı (STC), Avrupa Birliği (AB) normlarıyla uyumlu, sürücü faaliyetleri ile ilgili hız bilgilerini ve belirli aralıklardaki (günlük, haftalık, aylık vb) araç kullanma zamanlarını, ihlalleri, cihaz kurcalama ve kurcalamaya yönelik girişimleri otomatik olarak güvenli bir şekilde kaydeden, kayıtları en az bir yıl saklayan ve değiştirilmesine izin vermeyen, istenmesi durumunda kayıtların aktarılmasına ve incelenmesine, dolayısı ile de ihlal durumlarının tespit edilmesine yarayan üst seviye Ortak Kriterler kripto güvenliğine (Common Criteria (CC) EAL4+ seviyesinde) sahip bir araç kayıt cihazıdır.

ASELSAN STC; gerçekleştirilen fonksiyonel ve CC EAL4+ güvenlik testlerinin tamamını başarılı bir şekilde geçmiş, İtalya’daki Avrupa Birliği Ortak Araştırma Merkezi’nde (Joint Research Center (JRC)) Birlikte Çalışabilirlik (Interoperability (IOT)) testleri neticesinde JRC’den IOT Sertifikası almıştır. Cihazın üretim, satış ve pazarlaması için gerekli Tip Onay Belgesi de T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alınmıştır.

Tip onaylı STC, Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Taşıtlarda Çalışan Personelin Çalışmalarına İlişkin Avrupa Anlaşması (AETR)’ye paralel olarak 21.05.2010 tarih ve 27587 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Yapan Araçlarda Kullanılan Takograf Cihazları Hakkındaki Yönetmeliğin” Ek-1B’sine uyumlu bir üründür.

28 AB ülkesini kapsayan 51 AETR ülkesindeki araçlarda sayısal takograf cihazı kullanılmaktadır. AB Regülâsyonu gereksinimlerini karşılayan cihaz, dünyada 3 AB ülkesinde sadece 3 firma tarafından üretilebilmektedir. AB Ortak Araştırma Merkezi (JRC)’deki Birlikte Çalışabilirlik Testlerini (IOT) başarılı bir şekilde geçerek sertifikalandırılan STC-8250A cihazı ile ASELSAN, dolayısı ile de Türkiye dünyada 4. üretici ve tedarikçi olmuştur.

ASELSAN, AB’de yürürlüğe girmesi planlanan akıllı (smart) Sayısal Takograf Cihazının geliştirme faaliyetlerine de devam etmektedir

Call Now ButtonHemen Ara 0532 614 75 85
× Bize Yazın